Meble gabinetowe Prestige

Oferowane biurka gabinetowe to produkty, które powstały w odpowiedzi na wysokie wymagania kadry kierowniczej, w tym prezesów firm.

Cenisz najwyższą jakość, będącą odzwierciedleniem Twojej wysokiej pozycji w firmie? Godziny mijające na odbieraniu ważnych telefonów, obmyślaniu skutecznych strategii firmy, bardzo źle znoszą rozpraszanie wywołane niedostateczną wygodą zwykłych masowo produkowanych mebli gabinetowych? Spędzasz w biurze wystarczająco dużo czasu, by doceniać każdy szczegół zwiększający komfort Twojej pracy?
biurko gabinetowe
biurko gabinetowe

Różnorodność oczekiwań, wynikających z odmiennych profili firm, z powodzeniem spełniają zarówno klasyczne, stylowe kolekcje produktów, jak i najwyższej klasy nowoczesne biurka. Szlachetny dobór materiałów oraz dbałość o każdy najmniejszy detal czynią oferowane przez nas biurka wyjątkowymi w skali całego kraju. Zrób dobre wrażenie i wybierz mebel, który szybko się stanie Twoim ulubionym! Szlachetna struktura wykonana z fornirowanego drewna w odcieniu brązu podkreśla piękno dostojnego wzornictwa i harmonijny kształt mebli. Forma tego pięknego biurka jest na tyle uniwersalna, a zarazem dystyngowana, że pozwala na dowolne aranżacje w każdym wnętrzu.

 

Zestaw mebli biurowych PRESTIGE 1,8m:
– biurko gabinetowe o wymiarach (w cm): szer. 180 / gł. 90 / wys. 76
– boczna komoda z przegrodami widoczna na zdjęciu (w cm): długość: 120 / głębokość: 40 / wysokość: 66
– kontener pod blat z szufladami o wymiarach (w cm): szerokość: 40 / głębokość: 53 / wysokość: 60
Dostępny kolor: orzechowy brąz (7CD)

 

 

Źródło: sklep.meble.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.