Kolekcja mebli 3D by VOX

Kolekcja mebli 3D by VOX to odpowiedź na światowe trendy meblarskie. Eleganckie wzornictwo spotyka się tutaj z niezwykłymi inspiracjami, efektem trójwymiarowości i nadawania przez to przedmiotom niekonwencjonalnego wyglądu.

Minimalistyczna stylistyka kolekcji została wzbogacona o zróżnicowanie głębokości frontów, dzięki czemu uzyskują one ciekawy, niespotykany dotychczas efekt przestrzenny. Różnorodność brył w połączeniu z modną i bogatą kolorystyką daje możliwość stworzenia zróżnicowanej architektury wnętrza: dynamiczną z przewagą zieleni lub bardziej stonowaną, utrzymaną w kolorach ziemi. Uniwersalność i wolność wyboru to cechy, które charakteryzują tę kolekcję. Dzięki temu sam decydujesz o wyglądzie mieszkania, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności swoich mebli.

kolekcja 3d by VOX
kolekcja 3d by VOX

Kolekcja 3D by VOX charakteryzuje się kreatywnym zastosowaniem zróżnicowanych przestrzeni do przechowywania przedmiotów. Oprócz ułatwień w kwestii ergonomii została ona wzbogacona wysokiej klasy designem. Różnorodna kolorystyka i efekt 3D nadają wnętrzu unikatowe połączenie przytulnej atmosfery z eleganckim designem. Korpus mebli wykonany jest z płyty “brzoza ojców” zaprojektowanej na potrzeby kolekcji przez Tomasza Rygalika.

Fronty są dostępne w 5 kolorach: brzoza ojców, zieleń ojców, brąz, szary oraz mocca. Różnorodność tonacji kolorystycznej przy jednoczesnym umieszczeniu frontów na różnych głębokościach stwarza unikatowe wrażenie dodatkowej przestrzenności.

 

Źródło: meble.vox.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.