Meble do salonu – Ławostół L16

Ławostół zeprojektowany z myślą o małych pomieszczeniach. Ława z fukcją rozkładania i podnoszenia. Sprawdzi jako stolik kawowy oraz jako spory stół do wspólnych obiadów.

ławostół
ławostół

Ława jest wykonana z płyty obustronnie laminowanej o grubości 18mm. Blat pogrubiony do 36mm. Materiał ten charakteryzuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, oddziaływanie wysokich temperatur i wilgoci. Nie zaszkodzi mu gorąca szklanka postawiona bezpośrednio na blacie jak i rozlany alkohol.

Krawędzie blatu wykończone są obrzeżem PCV o grubości 2mm, pozostałe elementy PCV o grubości 1mm zabezpieczającym elementy ławy przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Blat jest rozkładany na prowadnicach kulkowych. Po rozsunięciu blatu należy zainstalować wkładkę o długości 40cm zwiększającą jego wymiar. Tylko w STANDARDOWEJ ŁAWIE (wymiary 130×70+40 lub 120×70+40) wkładka jest chowana pod blatem. System płynnego podnoszenia to podnośnik śrubowy 4-punktowy sprawiający, że nasza ława należy do grupy najstabilniejszych na runku. Ławostół jest wysyłany w dwóch częściach. Montaż nie sprawi nikomu najmniejszego problemu. Po rozpakowaniu należy postawić blat na nodze i przykręcić czterema śrubami załączonymi do paczki z nogą.

Wymiary na zamówienie:
wysokość 50, 55, 60, 65 cm ( płynnie podnoszona o 15 cm )
szerokość 110, 115, 120, 125, 130 cm ( + wkładka 40 cm)
głębokość 70, 75, 80 cm

Źródło: sklep.meble.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.