Mała kuchnia

Pragniesz mieć stylową kuchnie ale obawiasz się, że obecna ma zbyt mały metraż. Mała kuchnia To nie jest problem, na kilkumetrach można osiągnąć zadowalające rezultaty. Urządź w pełni funkcjonalną kuchnię, umeblowaną z klasyczną elegancją. Ważne jest, by efekt zgadzał się z Twoim gustem i odpowiadał Twoim potrzebom.

 mały matraż 2
mały matraż 2

Nad wyspą góruje stylowy okap. Jasna kolorystyka okapu równoważy jego spory rozmiar.

mały matraż
mały matraż

Wielka szuflada pod zlewozmywakiem wysuwana jest przy pomocy dwóch punktowych uchwytów.

mała kuchnia mały matraż 3
mała kuchnia mały matraż 3

 

Do jasnego blatu możesz dobrać biały – lub kolorowy – „kamienny” zlewozmywak.

 W niewielkiej kuchni warto zastosować zabudowę szafek wiszących po sam sufit. Przeważnie powiększa to kubaturę szafek wiszących o ok. 1/3. Dolne szafki dla uzyskania większej przestrzeni można wykonać płytsze i co za tym idzie zastosować blat roboczy szerokości 50cm.

Jest bardzo wiele możliwości wykorzystania przestrzeni pod zabudowę meblową. Mała kuchnia nie musi ograniczać twojej wyobraźni. Mała kuchnia wymaga dobrego projektu. Tu liczy się przede wszystkim funkcjonalność. Dobrym sposobem na powiększenie wnętrz jest mała kuchnia połączona z salonem. Decydując się na półwysep zyskamy też miejsce do przechowywania w kuchni, a także doświetlimy wnętrza.  Przeskalowane przedmioty czy rośliny oraz zdjęcia przedstawiające widoki z perspektywą optycznie powiększą najmniejsze nawet wnętrze i dadzą wrażenie trójwymiarowości w małej kuchni.

Źródło: BRW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.