Meble Monaco – klasyka i nowoczesność w jednym

MONACO to klasyczny i zarazem nowoczesny zestaw mebli do prawdziwego wypoczynku…

monaco
monaco

w domu, ogrodzie zimowym lub na zadaszonym tarasie. Wybór artykułów umożliwia indywidualną aranżację tarasu lub oranżerii. Komfort fotela, 2 i 3 osobowej sofy zapewniają bardzo wygodne poduchy. Drewniane stelaże wykonane są z litego drewna – robinii (akacja). Pokrowce poduch są ściągalne do prania.

Model MONACO otrzymał w 2003 roku nagrodę MEBLE PLUS „Produkt Roku 2003” za komfort, elegancję, funkcjonalność i bogactwo mebli w zestawie; za możliwość stworzenia salonu na tarasie, pod zadaszeniem.

 

W zestawie mebli ogrodowych znajduje się:
Fotel
Drewniany stelaż fotela wykonany jest z litego drewna – robinii (akacja). Pokrowce poduch są ściągalne do prania. Wymiary fotela: 77,5x86x82

Sofa 2-osobowa 
Drewniany stelaż sofy wykonany jest z litego drewna – robinii (akacja). Pokrowce poduch są ściągalne do prania. Wymiary sofy: 142x86x82 cm.

Sofa 3-osobowa
Drewniany stelaż sofy wykonany jest z litego drewna – robinii (akacja). Pokrowce poduch są ściągalne do prania. Wymiary sofy: 207x86x82 cm.

Stół ogrodowy 
Drewniany stół ogrodowy o wymiarach 99 x 51 x 39,5 cm.

Pokrowce na poduchy 
Zestaw wymiennych pokrowców na siedzisko (1) i oparcie (1) poduch MONACO. Tkanina akrylowa w eleganckich kolorach jest odporna na światło, szybko wysycha, jest prosta w czyszczeniu.

Poduchy + pokrowce z zamkiem (komplet: siedzisko+oparcie) 
Zestaw wymiennych pokrowców na siedzisko (1) i oparcie (1) poduch MONACO. Tkanina akrylowa w eleganckich kolorach jest odporna na światło, szybko wysycha. Pokrowce z zamkami. Możliwość prania.

Źródło: hastegarden.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comments links could be nofollow free.