Najlepsze meble w stylu ekologicznym

Nowy system modyłowy RAFLO stylizowany jest naturą, surowym drewnem i srkomnością. Najlepsze meble w stylu ekologicznym.

Jego charakter ma nawiązywać do stylu ekologicznego. Wszystkie listwy o nieregularnych kształtach frezowane są specjalną techniką tak aby oddać jak najlepszy efekt, jakość oraz odzwierciedlić niebanalne podejście do designu. W naszym asortymencie znajdziesz najmodniejsze kolory ziemi z, których napewno wybierzesz coś dla siebie: neutralny orzech- salev, stonowany dąb-wenge, brąz i nietypowy piaskowy, wysoki połysk.

brąz brąz

dąb dąb wenge

orzech orzech salev

wys połysk wysoki połysk

Najlepsze meble
Najlepsze meble

System składa się z:

1.szafa
2.lustro
3.kredens
4.szafka
5.szafka nocna

mable raflo1
mable raflo1
meble raflo2
meble raflo2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.łóżko
7.lustro
8.szafka wysoka
9.szafka rtv
10.stolik okolicznościowy
11.stół
12.krzesło (4szt)

meble raflo23
meble raflo23

RAFLO to nowoczesne minimalistyczne wzornictwo. Meble systemowe w dwóch wersjach kolorystycznychModne zestawienie kolorystyczne korpusów oraz frontów meblowych. Meble inspirowane naturą, wprowadzające do wnętrza spokój i harmonię. System modułowy Raflo składający się z 24 elementów swobodnie nawiązuje do stylu ekologicznego. Oświetlenie witryn – halogen light. Frezowana specjalną techniką listwa o nieregularnej powierzchni odzwierciedla nieszablonowe podejście do designu. 19 elementów systemu dostępnych jest w niezwykle modnych kolorach ziemi –poza tym ciepły orzech salev, stonowany dąb wenge brąz i nietypowy piaskowy wysoki połysk.

 

Źródło: BRW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.