RIFFLESSO cappuccino meble na zamówienie

Połacie purystycznych frontów RIFFLESSO cappuccino wykonane są z odpornego na zarysowania akrylu, patrząc na tę zabudowę mamy wrażenie jakby była to ściana lustra. Nowoczesny wygląd osiągnięto dzieki stalowej lodówce, piekarnikowi oraz uchwytom zrównanymi z frontem.

RIFFLESSO cappuccino
RIFFLESSO cappuccino

Aby zrównoważyć wystrój usadowiono dużą funkcjonalną wyspę, , na której koncentrują się strefy zmywania, przygotowywania i gotowania, wyspa ociepla wnętrze frontami wykończonymi naturalnym fornirem kamiennym, wykonanym z łupków krystalicznych, o niepowtarzalnym wzorze i fakturze oraz zmienności koloru od grafitu przez szarości, rdzę aż do brązu, które wnoszą do kuchni indywidualizm.

 

Aby nie zakłócać rysunku tej skały metamorficznej, kuchnia wyposażona jest w specjalne stalowe profile umożliwiające otwieranie drzwi i szuflad bez uchwytu. Wysokie cargo szerokości 15 cm doskonale wykorzystując przestrzeń w kuchni stanowią idealny magazyn na butelki nie tylko z winem. Blat stołu podpartego na stalowych nogach nie tylko wygląda jak naturalny kamień, ale odzwierciedla go również w strukturze powierzchni.

 

Źródło: wfm-kuchnie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.