System APLI Forte dla dzieci

APLI
Meble zaprojektowane aby zapewnić Ci najwyższej klasy jakość, ergonomie oraz bezpieczeństwo(dzięki zaokrąglonym krawędziom i specjalnie zaprojektowanym uchwytom).
Zestaw ten jest w ciepłym i przyjaznym kolorze. Takie rozwiązanie jest jak zaproszenie do świata wyobraźni. Soczysta, nasycona barwa w dzień stymuluje dziecko do zabawy i nauki, wieczorem nastraja do marzeń o podróżach i przygodach.
Najważniejszymi zaletami systemu to wytrzymałość, pojemność a także wysoka jakość wykonania i solidna konstukcja.

apli aranżacja
apli aranżacja

Przykładowe częsci systemu:

APB40__20843_zoom

Biurko APB40 z szufladą i szafką z systemu meblowego. Dzięki zastosowaniu zaokrąglonych krawędzi meble serii APLI są bezpieczne w użytkowaniu. Połączenie kolorów beżowego i soczystej pomarańczy wnosi do wnętrza radość i witalność. Wysoka jakość wykonania, szuflada z metalowymi prowadnicami.

APS85__93787_zoom Trzydrzwiowa szafa ubraniowa APS85 z 2 szufladami z systemu młodzieżowego. W systemie Apli zastosowano efektowne połączenie spokojnego beżu i soczystej pomarańczy. Wysoka jakość wykonania, szuflady z metalowymi prowadnicami.

Forte_Alan_alns73__28367_zoom

Szafa APS73 z systemu młodzieżowego Forte APLI. W systemie Apli zastosowano efektowne połączenie spokojnego beżu i soczystej pomarańczy. Wysoka jakość wykonania, szuflady z metalowymi prowadnicami.

Źródło: meblewsieci.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.