System modułowy Areka

Nowy system modułowy Areka tworzy kilkanaście elementów w kolorze wenge/dąb wenge magia. Oryginalną stylistykę mebli podkreślają solidne, charakterystyczne profilowane fronty – otwierane bezuchwytowo w systemie dotknij otwórz. Funkcjonalność zapewniają głębokie szuflady i pojemne szafki.

system modułowy Areka Bez tytułu1
system modułowy Areka Bez tytułu1

System Areka składa się z :
1.Szafka RTV
2.Łóżko
3.Szafka wisząca
4.Szafka nocna
5.Lustro
6.Komoda
7.Szafa

system modułowy Areka brw1
system modułowy Areka brw1

Meble mają oryginalny kolor o wdzięcznej nazwie ‚dąb wenge magia’. Jego niecodzienność polega na tym, że ciepły, czekoladowy brąz przenikają delikatne, złociste refleksy, które poniekąd zmiękczają i łagodzą masywność mebli. Dodatkowo stanowią kontrast dla solidnych korpusów o zdecydowanym profilu oraz cokołów w intensywnym kolorze.

Meble są bardzo stylowe i odpowiednio zestawione dodadzą klasy każdemu salonowi. Ich mocny, ale charakterystyczny kolor sprawia, że łatwo można dobrać kolor ścian czy innych dodatków, budując w pokoju indywidualny klimat.
 Bez tytułu2

brw

Wszystkie elementy nie posiadają uchwytów co jest zaletą nie tylko wizualną, która daje niespotykany design ale również oszczędza nam w późniejszym czasie problemów z urywającymi się i niestabilnymi klamkami.

1.Krzesło
2.Witryna
3.Regał
4.Szafka wysoka
5.Biurko
6.Wieszak
7.Szafka na buty
8.Szafka wysoka z lustrem
9.Lustro

Cechą wyróżniającą system modułowy AREKAspośród innych kolekcji są masywne fronty o smukle wykończonych krawędziach, otwierane bezuchwytowo. Ich oryginalny kształt został dodatkowo podkreślony nietuzinkowym wybarwieniem dąb wenge magia’, w którym czekoladowy brąz rozświetlają subtelne, złote refleksy. Nietypowy kontrast stanowią korpusy o zdecydowanym profilu oraz solidne cokoły w kolorze intensywnego ‘wenge’.

asdasdfg
Oryginalną stylistykę mebli podkreślają solidne, charakterystycznie profilowane fronty – otwierane bezuchwytowo. Funkcjonalność zapewniają głębokie szuflady i pojemne szafki.

Informacje dodatkowe:
• produkt w paczkach, do samodzielnego montażu
• w komplecie wszystkie elementy niezbędne do montażu
• prosty montaż według załączonej instrukcji
produkt nowy, oryginalnie zapakowany, z gwarancją producenta

Źródło: black red white

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comments links could be nofollow free.